meble Cersanit
szafki wiszące Cersanit

Szafki wiszące Cersanit – KrisMeble

Wszystkie meble łazienkowe wiszące Cersanit dostępne w naszym sklepie internetowym KrisMeble.net.pl, to produkty najwyższej jakości. Posiadamy szeroki wybór asortymentu w różnych kolorach, rozmiarach oraz kształtach. Wiszące szafki do łazienki Cersanit wyglądają bardzo efektownie i nowocześnie. Sprawiają wrażenie jakby unosiły się w powietrzu, dzięki czemu zapewniają łatwiejsze utrzymanie czystości. Dlaczego warto zdecydować się na ich zakup oraz które pozycje są godne uwagi? O tym już poniżej.

Szafki wiszące łazienkowe Cersanit – oferta

Wybierając szafki do łazienki wiszące Cersanit, wybieramy meble użyteczne, a jednocześnie element dekoracyjny. Dlatego też muszą być one nie tylko praktyczne, ale i ciekawe wizualnie. W związku z wysoką wilgocią, jaka panuje w łazienkach, każda szafka łazienkowa wisząca Cersanit posiada wysoką odporność na warunki panujące w tym pomieszczeniu. Każda kolekcja prezentowana na naszej stronie, została wyprodukowana z odpornej na wilgoć płyty. Dzięki temu szafki łazienkowe wiszące poziome Cersanit, a także szafki łazienkowe wiszące narożne Cersanit nie pęcznieją, ani nie odkształcają się pod wpływem panujących warunków w pomieszczeniu. W ofercie znajduje się wisząca szafka do łazienki Cersanit z następujących kolekcji:

 • MODUO,
 • CREA,
 • OLIVIA,
 • COLOUR,

Każda linia to użyteczne szafki wiszące z lustrem do łazienki Cersanit, klasyczne szafki podumywalkowe wiszące Cersanit oraz umywalka z szafką wiszącą Cersanit. To bogata oferta szafek w różnych rozmiarach i kolorach.

Cersanit MELAR Szafka łazienkowa wisząca

Cersanit MELAR Szafka łazienkowa wisząca

 • Kolor: Biały
 • Styl: Nowoczesny
 • Szerokość: 350 mm
 • Wysokość: 721 mm
 • Długość / Głębokość: 250 mm

Cersanit INVERTO LAKE STONE Szafka wisząca

Cersanit INVERTO LAKE STONE Szafka wisząca

 • Typ: Szafka wisząca
 • Kolor: Lake Stone
 • Styl: Nowoczesny
 • Szerokość: 400 mm
 • Wysokość: 790 mm

Cersanit MODUO Szafka wisząca

Cersanit MODUO Szafka wisząca

 • Kolor: Szary
 • Styl: Nowoczesny
 • Szerokość: 594 mm
 • Wysokość: 800 mm
 • Długość / Głębokość: 141 mm

Meble wiszące w różnych wariantach rozmiarowych

Sklep nasz oferuje między innymi nowoczesne szafki do łazienki wiszące z lustrem Cersanit. Są one dostępne w różnych wariantach rozmiarowych. To ciekawa propozycja, którą można wykorzystać w małej łazience. Wśród naszych produktów dostępna jest również szafka wisząca głębokość 20 cm, w której z łatwością można przechowywać kosmetyki w różnych wielkościach i objętościach. Z powodzeniem zmieszczą się tam także środki czystości, których nie chcemy eksponować na zewnątrz, gdzie każdy je zobaczy. W zależności od potrzeb do wyboru jest szafka łazienkowa wisząca 60 i szafka łazienkowa wisząca 90 cm. Obie warianty odnajdą się w przestrzeni łazienkowej. Z kolei szafka narożna wisząca do łazienki Cersanit to niesamowita oszczędność miejsca, która pozwoli zachować niezbędne wymogi wyposażeniowe. Podręczne przedmioty z łatwością ustawi się na półkach. Wszystkie szafki łazienkowe Cersanit, które oferujemy na naszej stronie internetowej, proponujemy w montażu lewo- lub prawostronnym. Pozwala to na idealnie dopasowanie szafek do aranżacji wnętrza według indywidualnych potrzeb oraz preferencji pomieszczenia.

Szeroki wybór szafek wiszących z lustrem Cersanit

Decydując się na rozwiązanie, jakim jest szafka łazienkowa wisząca z lustrem Cersanit, musimy wiedzieć, że daje ona dużo mniej możliwości aranżacyjnych od luster. Niemniej jednak są one praktyczne i można je rozsądnie wykorzystać na mniejszych przestrzeniach. Szczególnie ciekawym rozwiązaniem jest szafka łazienkowa wisząca narożna Cersanit. Zwiększa ona przestrzeń do przechowywania akcesoriów, przez co jest idealna dla posiadaczy małych łazienek. Podwyższa więc komfort użytkowania i wpływa na estetykę pomieszczenia. Szafka łazienkowa narożna wisząca jest przeznaczona dla osób, które cenią sobie praktyczne rozwiązania. Wybierając szafkę łazienkową Cersanit z lustrem, pamiętajmy, aby pasowała do stylistyki łazienki. Szafka łazienkowa wisząca biała pełni zarówno funkcję mebla, jak i ozdoby. Ponadto w niektórych przypadkach może być domową apteczką, gdzie przechowamy leki i wyroby medyczne, których nie chcemy przechowywać na zewnątrz szafki. Wszystkie szafki wiszące z lustrem Cersanit są dostępne w naszej ofercie w atrakcyjnych cenach. O czym pamiętać wybierając meble do łazienki? Przede wszystkim o tym, aby spełniały one oczekiwania wszystkich domowników, a jednocześnie powinny się ładnie wkomponowywać w styl mieszkania.

wyprzedaż mebli outlet

Jak wybrać kolorystykę mebli łazienkowych?

Aranżując łazienkę trzeba wybrać wiele elementów, które muszą z sobą korespondować pod kątem estetyki, a także i funkcjonalności. Z całą pewnością jednymi z ważniejszych elementów wyposażenia są meble. Odpowiedzialne są one za utrzymanie ładu, ale także i dodają...